Dukterinės įmonės

latvija

„KG Latvija" 

Bendrovė vykdo kombinuotųjų pašarų, visaverčių lesalų, pašarų priedų ir žaliavų mažmeninę prekybą įvairioms gyvūnų rūšims bei siūlo ėdalus, skirtus šunims ir katėms. Latvijos ūkininkai gali įsigyti augalų apsaugos priemonių, sėklų, mikroelementinių trąšų ir silosavimo produktų. „KG Latvija“ teikia mobilią pašarų gamybos paslaugą. Su vienomis moderniausių Europoje pašarų gamybos mobiliosiomis mašinomis Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos ūkiams teikiamos ne tik kokybiškos pašarų gamybos paslaugos, bet ir parenkami geriausi pašarų priedai. 

Sužinoti daugiau

vet

VET-MED

2009 m. įsteigta SIA „VET-MED“ - tai Latvijoje veikianti didmeninės prekybos įmonė, siūlanti novatoriškus ir aukštos kokybės veterinarinius preparatus, pašarus ir kitus produktus. Įmonės veikla orientuota į gyvulių sveikatos gerinimą ir ateities visuomenės gerovę. „Vet-Med“ darbuotojai pasižymi aukšta kvalifikacija, o jų tikslas -  kiekvienam klientui pasiūlyti jo poreikius atitinkančius sprendimus. 2012 – 2013 m. Latvijos maisto ir veterinarijos tarnyba įmonę paskelbė lydere veterinarinės farmacijos rinkoje.

Sužinoti daugiau

belfi

„Belfidagro“

2008 m. įsteigta IOOO „Belfidagro“ – įmonė gaminanti ir prekiaujanti premiksais bei baltyminiais vitamininiais mineraliniais papildais Baltarusijoje.

Sužinoti daugiau

klm

„KLM"

Balgtarusijoje veikianti bendrovė, kurios veikla - prekyba pašarinėmis žaliavomis, veterinariniais preparatais, augalų apsaugos priemonėmis ir sėklomis. 

 

vitomek

„Vitomek"

Galvijams ir naminiams paukščiams skirtų pašarų priedų gamintoja ir tiekėja Rusijoje. Bendrovės premiksų gamybos pajėgumai siekia 34 000 tonų per metus. 

Sužinoti daugiau

polska

KG Polska

Lenkijoje veikianti "Kauno Grūdų" dukterinė bendrovė, kurios veikla - prekyba žaliavomis.