Augalininkystės verslas

Augalininkystės verslas skirtas ūkininkui, kurio tikslas - tvarus ir produktyvus ūkis. Augalininkystės verslos veiklos esmę sudaro bendradarbiavimas su ūkininkais, ekspertinės konsultacijos padedančios išauginti kuo gausesnį ir kokybiškesnį derlių minimaliomis sąnaudomis, bei grūdų supirkimas.

Apie verslą

Bendrovė plečia savo paslaugų tinklą superkant grūdus, parduodant produkciją bei konsultuojant ūkininkus. AB „Kauno Grūdai“ turi 8 savo elevatorius ir galimybę saugoti daugiau nei 250 000 tonų grūdų. Visų turimų elevatorių laboratorijos yra patikrintos Valstybinės augalininkystės tarnybos prie LR Žemės ūkio ministerijos. Jos atitinka grūdus superkančių ūkio subjektų grūdų kokybės tyrimo laboratorijų auditavimo tvarką. 

Šiandien augalininkystės komanda yra vertinama kaip vieni geriausių ekspertų ir konsultantų, suteikiančių kompleksines grūdų saugojimo, džiovinimo, supirkimo paslaugas 32 vietose visoje Lietuvoje. Įmonės turimų sandėlių talpa siekia 170 tūkst. tonų – tai vieni didžiausių pajėgumų Lietuvoje. Nuolat investuojame į paslaugų kokybę, kad ūkininkai būtų aptarnaujami ne tik profesionaliai, bet ir operatyviai.

 

elevvv

Paslaugos

Teikiame kompleksines paslaugas ūkininkams:

•ekspertines konsultacijas,
•grūdų supirkimą ar saugojimą,
•prekybą augalų apsaugos priemonėmis,
•prekybą trąšomis,
•prekybą mikroelementinėmis trąšomis,
•prekybą sėklomis.

Sužinoti daugiau

Kontaktiniai asmenys

No results
[[ contact.name ]]
[[ contact.position ]]
Visi kontaktai