Kenkėjų kontrolės ir higienos prekių verslas

Teikiamomis kenkėjų kontriolės paslaugomis užtikriname, kad kenkėjai nesukeltų pavojaus žaliavų ar gaminamų produktų kokybei. Taip pat prekiaujamecheminėmis priemonėmis, skirtomis profesionaliam naudojimui bei kasdieniam buitinių patalpų valymui.

kenkėjų kontrolė

Kenkėjų kontrolė

Profilaktinės ir intervencinės priemonės, skirtos užtikrinti maisto saugos reikalavimus, siekiant, kad kenkėjai nesukeltų pavojaus žaliavų ar gaminamų produktų kokybei. Kenkėjų naikinimas ne tik sumažina ekonominius nuostolius dėl sugadintų produktų, bet ir užkerta kelią ligų plitimui.

Dėl paslaugų atlikimo ar konsultacijų kreipkitės: Ąžuolas Maštaras: +37061447918

Sužinoti daugiau

 

valymas

Švara ir higiena

Prekiaujame cheminėmis priemonėmis, skirtomis profesionaliam naudojimui bei kasdieniam buitinių patalpų valymui. Teikiame mokymų paslaugas.


Mūsų paslaugos:

 • Plovimo dezinfekavimo priemonės
 • Sanitarijos programos sudarymas ir naudojimosi instrukcijos
 • Rankų dezinfekcijos ir priežiūros priemonės (muilai, dozatoriai, popierius, priemonės buitinėms patalpoms valyti)
 • Mobilių ir stacionarių chemijos stotelių įrengimas
 • Asmeninės apsaugos priemonės

Mokymų kryptys:

 • Darbas su švaros ir higienos technologijomis ir dozavimo sistemomis.
 • Priemonių efektyvumo analizė ir išlaidų kontrolė.

Atstovaujami prekių ženklai

Mūsų atstovaujami prekių ženklai:

AB „Kauno Grūdai“ yra vienintelis bendrovių „SaneChem" ir „Goodpoint Chemicals“ atstovas Lietuvoje. 


Apie SaneChem

„SaneChem" prekės ženklas Lenkijos ir Europos rinkoje yra žinomas jau daugiau nei 25 metus.

Ši įmonė gamina: 

 • centrines valymo sistemas;
 • pagalbines valymo įrangas;
 • plovimo ir dezinfekavimo priemones;
 • šioms priemonėms pritaikytas dozavimo sistemas;

SaneChem įranga yra patvari bei sunaudoja mažiau žaliavų (įskaitant vandenį ir chemikalus). Įmonė skiria ypatingą dėmesį aplinkosaugai ir vandens sunaudojimui, o tai leidžia maisto gamintojams sumažinti išlaidas. SaneChem įmonė yra įgijusi ISO 9001 kokybės vadybos sistemos ir ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatus. 

Apie „Goodpoint Chemicals“

„Goodpoint Chemicals“ gamina specialias dezinfekcijos priemonių serijas, skirtas medicinos ir veterinarinės medicinos įstaigoms, maisto pramonės ir gyvulininkystės įmonėms.

„Goodpoint Chemicals“ sukūrė specialias dezinfekcijos priemonių serijas kuriose didelis dėmesys skiriamas naudojimo patogumui, sąnaudų efektyvumui ir aplinkos tvarumui, nes visa tai tarnauja palaikant gerą žmonių sveikatą ir saugant mus supančią aplinką. Įmonė visa tai laiko vienu iš savo konkurencinių pranašumų.

„Goodpoint Chemicals“ suteiktas ISO 9001 kokybės vadybos sistemos ir ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatai. 

Be to, pagal medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EEB medicinos prietaisams suteiktas CE ženklas, kuris užtikrina, kad medicinos prietaisų projektavimo ir gamybos procese atsižvelgiama į visus esminius direktyvų reikalavimus.